Schwartz Štěpán, 1851 - 1924
Rudolf Eitelberger - ředitel uměleckoprům. muzea 1885 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis ve vavřínovém věnci, Sign., bronz 62mm, 70.481g, pěkná patina