ČNS Praha, 77. aukce

Terst - Rakousko-uherská hospodářská výstava 1882 -

Položka 2422
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Docílená cena: 6 000 Kč

Scharff Anton a Schwerdtner Johann

Terst - Rakousko-uherská hospodářská výstava 1882 - znak pod korunou ve věnci / alegorie, opis a nápis, Sign., bronz 60 mm, nep.hr., nep.rysky, krásná patina