Radnicky Karel, 1818 - 1901
Hospodářský spolek ve Vídni - Čestná cena b.l. - sedící Austria, pluh, vinná réva, nápis / 5-řádkový nápis v dubovém věnci, Sign., měď 38 mm, patina, tém.