ČNS Praha, 77. aukce

Na paměť 376 lidí zemřelých při požáru divadla 1881

Položka 2391
Vyvolávací cena: 4 200 Kč
Docílená cena: 4 200 Kč

Neudeck Andreas, 1849 - 1914

Na paměť 376 lidí zemřelých při požáru divadla 1881 (1885) - průčelí divadla, ratolest / 8-řádkový nápis, Sign., Ag800, 60mm, 79.830g, nep.rysky, pěkná patina