ČNS Praha, 77. aukce

Záslužná medaile hl.města Prahy - znak města

Položka 2386
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 1 000 Kč

Mauder Josef a Václav Šantrůček

Záslužná medaile hl.města Prahy - znak města, opis / Čechie se lvem kráčející doleva, opis, Sign., bronz 40mm, udělení "Frant.Šmíd 10.2.1913", patina