Haberle Alois, 1850 - 1911
Spolek pro pěstování řezby lupenkou b.l. (cca 1880) - český znak, český opis / 2-řádkový nápis a opis ve věnci, Sign., Punc., Ag800, 45mm, 35.761g, pěkná pat.