Brůha Jaroslav, 1889 - 1976
Ministerstvo zemědělství ČSR - Za zásluhy (1922) - státní znak, dobytek, pluh a opis / alegorie, nápis, Sign., Punc., patinovaný bronz 70mm, skvrnka, téměř