Rakousko, František II., 1792 - 1835
Tyrolská mobilizační výzva 1796 - pro poddůstojníky a mužstvo, Sign.I.N.Wirt, Marko.345, VM1.14.B, škr., dr.hr., dr.rysky, pěkná patina, bez stuhy R!