ČNS Praha, 77. aukce

Šmakal -oslava 500.výročí narození v Rokycanech 1898

Položka 1305
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 220 Kč

Církevní medaile - Jan Rokycana

Šmakal -oslava 500.výročí narození v Rokycanech 1898 - poprsí zleva, opis / zářící kalich na knize, písmo, Sign., cín 34 mm, 11.389g, PZ.110, pěkná patina R!