Církevní medaile - Mistr Jan Hus
Kříž - poprsí zleva, opis / Husův kámen v Kostnici, 4-řádkový nápis, 6.9.1869, Sign. Kříž, cín 32 mm s původ. ouškem, Don.3477, dr.hr., nep.rysky, patina