Vyšehrad-kapitula, Alexander Titl, 1937 - 1939
Nesign. - niklový instalační jeton 11.7.1937 - znak kapituly, pět hvězd, opis / symbol Nejsvětejšího srdce Páně, latinský opis, 25mm, 4.694g, pěkná patina