ČNS Praha, 77. aukce

Scharff - AR pamětní medaile 1880 - poprsí opata

Položka 1293
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Rajhrad na Moravě - opat Günther Johann

Scharff - AR pamětní medaile 1880 - poprsí opata zleva, opis / budova kláštera, znak, opisy, Sign., 54mm, 64.644g, hr., rysky, pěkná patina, téměř R!