ČNS Praha, 77. aukce

100 let svatořečení Sv.Jana Nepomuckého 1829 -

Položka 1288
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 600 Kč

Praha-arcibisk., Václav Leop. Chlumčanský, 1814-1830

100 let svatořečení Sv.Jana Nepomuckého 1829 - Sv.Jan částečně zleva / nápis v devíti řádcích, Nesign., lité Fe 27 mm, jako Don.4660, patina