Arcivévoda Rudolf, 1858 - 1889
Radnitzky - IV. ornitologická výstava ve Vídni 1886 - poprsí zprava, opis / pták v letu, ratolesti, vročení a opis, Nesign., měď 37mm, dr.škr., pěkná patina