Arcivévoda Friedrich - polní maršál, 1856 - 1936
Helene Scholz - AR pamětní medaile 8.12.1914 - poprsí zprava, opis / těšínský zámek s parkem, 8-řádk. něm. nápis, Sign., Punc., patin.Ag800, 55mm, 67.952g, tém.