Alžběta, manželka Františka Josefa I., 1837 - 1898
Sign.Š - úmrtní medaile 10.9.1898 - portrét čelně, německý opis/ kříž, palmové ratolesti, trnová koruna, německý opis, Nepunc., Ag 39mm, 22.882g, vl.rysky