ČNS Praha, 77. aukce

Sign.Š - úmrtní medaile 10.9.1898 - portrét čelně

Položka 1222
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 2 600 Kč

Alžběta, manželka Františka Josefa I., 1837 - 1898

Sign.Š - úmrtní medaile 10.9.1898 - portrét čelně, německý opis/ kříž, palmové ratolesti, trnová koruna, německý opis, Nepunc., Ag 39mm, 22.882g, vl.rysky