ČNS Praha, 77. aukce

Heu - medailka na jubilejní průvod ve Vídni 1908 -

Položka 1204
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 240 Kč

Heu - medailka na jubilejní průvod ve Vídni 1908 - poprsí zleva, vavříny, nápis / rytíř na koni zleva, Sign., patinov. zlacený bronz 34 mm s původním ouškem