Arcivévoda Vilém - velmistr řádu německých rytířů
AR úmrtní jeton 29.7.1894 - korunovaný znak na plášti a opis / 4-řádkový nápis, kříž, dvě ratolesti a dva opisy, Nesign.(Jauner ?), 30mm, 6.779g, krásná patina