Arcivévoda Albrecht - polní maršál, 1817 - 1895
Zimbler - úmrtní medailka 18.II.1895 - poprsí mírně zprava, opis/ palmová ratolest a 5-řádk.nápis, Sign., Nepunc., Ag 37mm, 25.614g, nep.rysky, krásná patina