Karel VI., 1711 - 1740
Menší jeton na holdov. v Linci 10.IX.1732 - zeměkoule v oblacích, opis/ koruna a 8-řádkový nápis, Nesign., Ag 20mm, 1.887g, M.1608, Nov.BB.3b, nep.exc., patina