ČNS Praha, 76. aukce

Svěcení hřbitov.kaple Proměnění Krista Pána 9.8.1868

Položka 1192
Vyvolávací cena: 200 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Rychnov nad Kněžnou

Svěcení hřbitov.kaple Proměnění Krista Pána 9.8.1868 - kaple / 6-řádkový český nápis, Nesign., cín 33 mm, 15.144g, Přib.197, dr.hr., dr.rysky, skvrnky, patina