Příjem limitů končí:Sobota 15.12.2018, 16:00:00.
Československo - medaile a odznaky ČSLA
Vojenský zlepšovatel, Nesign., zlacený smaltovaný bronz 25x37 mm, Krubl.tab.28 (text str.54)