Čtvrtek 27.12.2018, 18:00:00.
Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Pavilon Klubu českých turistů, opis / Petřínská rozhledna, opis, Nesign., cín 54 mm, ŠFP.63b, dr.hr., pěkná tmavá patina