ČNS Praha, 76. aukce - DODRAŽBA

Nesign. - upomín. medailka - letící anděl s trubkou

Položka 2416
Vyvolávací cena: 200 Kč

Čtvrtek 27.12.2018, 18:00:00.

Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891

Nesign. - upomín. medailka - letící anděl s trubkou nad Průmyslovým palácem/ 5-řádk.český nápis ve věnci, zlacená mosaz 21 mm s původním ouškem, ŠFP.54b