ČNS Praha, 76. aukce - DODRAŽBA

Praha - Budovateli pomníku J.V.Stalina 1.5.1955 -

Položka 2337
Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Čtvrtek 27.12.2018, 18:00:00.

Sopr Alois, 1913 - 1993

Praha - Budovateli pomníku J.V.Stalina 1.5.1955 - pomník zleva / hvězdička, vavřínová snítka, nápis, Sign., Ag987, 60mm, 91.898g, část. setřené zlacení R!