ČNS Praha, 76. aukce - DODRAŽBA

Zemský štěpařský spolek pro Čechy - medaile b.l. -

Položka 2298
Vyvolávací cena: 700 Kč

Čtvrtek 27.12.2018, 18:00:00.

Kříž Václav, 1830 - 1887

Zemský štěpařský spolek pro Čechy - medaile b.l. - český lev, dva opisy / ovoce, nástroje, česko-německý opis, Sign., bronz 44mm, 33.541g, patina