ČNS Praha, 76. aukce - DODRAŽBA

Dr.Karl Scheimplug 1909 - poprsí zprava

Položka 2270
Vyvolávací cena: 240 Kč

Aktuální cena: 240 Kč

Čtvrtek 27.12.2018, 18:00:00.

Hofmann E.

Dr.Karl Scheimplug 1909 - poprsí zprava, 2-řádkový nápis, Sign., bronz 48x70 mm, krásná patina, téměř

Zachovalost: 0