ČNS Praha, 75. aukce - KORESPONDENČNÍ

Knobloch - 25 let pobočky - Hrabě Špork 1981 -

Položka 2725
Vyvolávací cena: 100 Kč
Docílená cena: 190 Kč

Sobota 15.9.2018, 16:00:00.

Hradec Králové - pobočka ČNS

Knobloch - 25 let pobočky - Hrabě Špork 1981 - poprsí mírně zprava, erb, opis / zámek Kuks, sochy, písmo, Sign., postříbřený bronz 42 mm, BK.5, patina