ČNS Praha, 75. aukce - DODRAŽBA

Konvolut různých hracích známek s vyobr. dvojhlavého

Položka 2872
Vyvolávací cena: 60 Kč

Sobota 22.9.2018, 18:00:00.

Hrací a početní známky

Konvolut různých hracích známek s vyobr. dvojhlavého orla, Nesign., mosaz 19-24 mm, skvrny, patina 3ks

Zachovalost: 2-1-