Sobota 22.9.2018, 18:00:00.
Scharff Anton, Pawlik Franz Xaver
Benjamini Kállay, prefekt Bosny a Hercegoviny 1903 - poprsí zprava, 3-řádk.nápis / znaky a 11-řádk.nápis, Sign., Punc. Ag800, 44x55 mm, 50.484g, patina