ČNS Praha, 75. aukce - DODRAŽBA

Peter von Tunner - profesor hornické akademie 1874 -

Položka 2478
Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Sobota 22.9.2018, 18:00:00.

Scharff Anton, 1845 - 1903

Peter von Tunner - profesor hornické akademie 1874 - poprsí zprava, opis / znak s dvěma přilbicemi, opis, Sign., měď 46 mm, nep.skvrnky, krásná patina, téměř