ČNS Praha, 75. aukce - DODRAŽBA

50 let založení lázní Meran 1886 - žena se znaky

Položka 2476
Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Sobota 22.9.2018, 18:00:00.

Scheid Georg Adam, 1838 - 1921

50 let založení lázní Meran 1886 - žena se znaky Tyrol a Merana, opis a vročení / muž s praporem a věnec z vinné révy, Sign., měď 35 mm, pěkná patina