ČNS Praha, 75. aukce - DODRAŽBA

Vídeň - otevření umělecko-průmyslového muzea 1871 -

Položka 2467
Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Sobota 22.9.2018, 18:00:00.

Radnicky Karel, 1818 - 1901

Vídeň - otevření umělecko-průmyslového muzea 1871 - průčelí budovy, 5-řádkový nápis / císařský znak ve věnci a opis, Sign., bronz 57 mm, krásná patina