ČNS Praha, 75. aukce - DODRAŽBA

Tolar 1884 - 400 let tolarové měny v Rakousku - pův.

Položka 1617
Vyvolávací cena: 200 000 Kč

Sobota 22.9.2018, 18:00:00.

Rakouská a spolková měna, údobí let 1857 - 1892

Tolar 1884 - 400 let tolarové měny v Rakousku - pův. ražba s nápisem na hraně, Sign.A.Scharff, raženo pouze 89ks, 28.622g, nep.rysky, pěkná patina RRR!