ČNS Praha, 75. aukce

9-dukát 1896 - na maďarské milenium - novoražba -

Položka 55
Vyvolávací cena: 100 000 Kč
Docílená cena: 100 000 Kč

9-dukát 1896 - na maďarské milenium - novoražba - korun. poprsí zprava, opis / znak s Madonou a anděly, opis, Nesign., Nepunc., 42mm, 30.790g R!

Zachovalost: Proof