ČNS Praha, 75. aukce

Přibík - Okresní národopisná výstava 1893 - zámek

Položka 2624
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Docílená cena: 10 000 Kč

Zbraslav

Přibík - Okresní národopisná výstava 1893 - zámek v krajině, nápis/ znak města v ozdobné kartuši, opis, Sign., Punc., Ag900, 45mm, 26.492g, krásná patina