ČNS Praha, 75. aukce

Upomínka na tábor lidu 29.května 1871 - kalich a

Položka 2623
Vyvolávací cena: 320 Kč
Docílená cena: 340 Kč

Vyšnovky u Hořovic

Upomínka na tábor lidu 29.května 1871 - kalich a husitské zbraně, český opis / 6-řádkový český nápis, Nesign., cín 27 mm s původním raženým ouškem, patina