ČNS Praha, 75. aukce

Obchodní škola - AR prémie (uděl. BETTY WEWERKA 1915)

Položka 2619
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 3 200 Kč

Vídeň

Obchodní škola - AR prémie (uděl. BETTY WEWERKA 1915) - alegorie, opis / jméno v kartuši, vavříny a opis, Nesign., Punc., Ag800, 43mm, 21.897g, velká hr., etue