ČNS Praha, 75. aukce

Nesign. - Živnostenská výstava 1903 - alegorie

Položka 2598
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 5 000 Kč

Raspenava

Nesign. - Živnostenská výstava 1903 - alegorie, opis / 5-řádkový nápis ve vavřínovém věnci, zlacený bronz 40mm, 27.133g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, tém.