Příjem limitů končí:Pátek 14.9.2018, 22:00:00.
Prostějov
Karnet a Kyselý - Živnosten. výstava 1910 - radnice, výstavní předměty, opis / vavřínový keř a 3-řádkový nápis, Sign.KK, mosaz 40mm, 19.714g, patina