ČNS Praha, 75. aukce

Karnet a Kyselý - Živnosten. výstava 1910 - radnice

Položka 2597
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 4 400 Kč

Prostějov

Karnet a Kyselý - Živnosten. výstava 1910 - radnice, výstavní předměty, opis / vavřínový keř a 3-řádkový nápis, Sign.KK, mosaz 40mm, 19.714g, patina