Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Nesign. - anděl s trubkou letící nad Prahou /ŠFP.neuv Průmyslový palác, vročení, česko-německý opis, Punc. Ag800, 29mm, 8.750g, nepublikovaný typ, patina RRR!