Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Pavilon Klubu českých turistů, opis / Petřínská rozhledna, opis, Nesign., hliník 54 mm, 14.530g, ŠFP.63c, dr.vady razidla, dr.hr., dr.rysky, patina R!