Příjem limitů končí:Pátek 14.9.2018, 22:00:00.
Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Pavilon Klubu českých turistů, opis / Petřínská rozhledna, opis, Nesign., cín 54 mm, ŠFP.63b, patina