Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Nesign. - upomínková medaile - Průmyslový palác, vročení / 3-řádkový český nápis ve věnci, postříbřená mosaz 21 mm s původním ouškem, ŠFP.60f, skvr., patina