Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Spolek vinařský pro Království české b.l. - stojící Karel IV., dvojitý opis / vinná réva, opis, Nesign., jako ŠFP.11a, ale měď 44mm, 33.849g, patina, tém. RR!