Příjem limitů končí:Pátek 14.9.2018, 22:00:00.
Praha
Pražský numismatický spolek 1886 - městský znak, opis / vročení, okolo 12 jmen členů, kružba, Nesign., měď 29 mm, Don.5024, H.6793, krásná patina R!