Příjem limitů končí:Pátek 14.9.2018, 22:00:00.
Praha
Velké Národní divadlo v Praze, dvojitý opis / nový most pražský, opis a vročení 1868, Nesign., cín 27 mm s původ.ouškem, Don.4918, pěkná patina, nep.hr.