ČNS Praha, 75. aukce

Karel IV. - Ae medaile na opravu Karlova mostu 1857 -

Položka 2569
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Docílená cena: 5 000 Kč

Praha

Karel IV. - Ae medaile na opravu Karlova mostu 1857 - trůnící Karel IV., znaky, opis / český lev se štítem, Nesign., litý cizelovaný bronz 110mm, pěkná patina