ČNS Praha, 75. aukce

Chrisltbauer - Upomínka na výstavu 1875 - pohled

Položka 2560
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 3 400 Kč

Linec

Chrisltbauer - Upomínka na výstavu 1875 - pohled na město, nápis / výstavní atributy, vročení, Sign., mosaz 32mm, 10.846g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina