ČNS Praha, 75. aukce

Zdeněk Netrval - cínová medaile na 75.narozeniny 1999

Položka 2552
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 400 Kč

Hradec Králové

Zdeněk Netrval - cínová medaile na 75.narozeniny 1999 - poprsí zleva, opis/ osobní znak, opis, Sign.Soušek, 30mm, 17.565g, raženo pouze 11ks, patina RR!